HAWK PS-20-50-75
HAWK PS-20-50-75
Technical Features
Item
HW PS 20
HW PS 50
HW PS 75
Body
ALU.
Diffuser
PC LENS
Power
24 W
50 W
72 W
Mains Voltage
220 VAC
Lumen
2880 lm @4000K
6000 lm @4000K
PFC
>96
Product Description
It provides 60-90% energy saving compared to metal halide luminaires in